www.kraujodonorystė.lt
VIENO DONORO KRAUJAS GALI IŠGELBĖTI TRIS GYVYBES kraujodonorystė.lt

APIE MUS


UAB Polikopija – įvairių metalų, plastiko, stiklo, akmens ir kitų medžiagų apdirbimo, plastiko formavimo, reklamos, prekybinės ir pardavimo įrangos projektavimo gamintojas ir tiekėjas. Nuo 1998 metų rinkoje, atradome sėkmingos veiklapie_mus1_www.poliklopija.ltos receptą, kuriame svarbiausia profesionalus darbas, vadyba, bei dėmesys klientui.

Pagrindinis mūsų privalumas, kad galime pagaminti vienetinį užsakymą, ruošinį ir detalę, ir pagaminti seriją vienodų detalių ar gaminių.

Užsakymų priėmimo ir atlikimo terminas nuo 20 min.

Atlikdami užsakymus prižiūrime teikiamų medžiagų kokybę, tikriname brėžinius, kontroliuojame gamybos procesą kiekviename etape, didelį dėmesį skiriame pakuotei, kad užsakymai saugiai pasiektų klientą, pagamintas detales ar gaminius greitai pristatome užsakovo pageidaujamu adresu Lietuvoje ir užsienyje. Trumpai, vykdome užsakymų priežiūą nuo idėjos iki pristatymo iki “durų”.

Pagrindinės paslaugų grupės į kurias galima suskirstyti teikiamas paslaugas:

apiemus

 • Metalo, įvairių plastikų, medžio, akmens ir stiklo apdirbimas.
 • Metalo konstrukcijų ir detalių gamyba.
 • Gaminių projektavimas.
 • Brėžinių paruošimas gamybai.
 • Gaminiai iš plastiko, stiklo, akmens ir kitų medžiagų.
 • Reklamos projektavimas ir gamyba.
 • Įvairių medžiagų frezavimas.
 • Pjovimas lazeriu ir vandens srove.
 • Vakuuminis formavimas.
 • Miltelinis dažymas.
 • Marketinginiai gaminiai.

Net jei Jums prisireikė tik profesionalaus patarimo, galite drąsiai susisiekti su mumis!

UAB Polikopija gamina produkciją labai įvairiems pramonės ir prekybos sektoriams.

Mus jau pasirinko  gamybos, statybų, transporto, reklamos, prekybos, finansų, farmacijos ir kitų paslaugų sferų atstovai.


PRIVATUMO IR SLAPUKŲ POLITIKA

Šis privatumo politikos aprašymas nurodo, kaip UAB Polikopija gauna, naudoja ir saugo informaciją, kurią Jūs pateikiate mums, kai susisiekiate su mumis. UAB Polikopija, įsikūrus Baltosios Vokės g. 62, Juodšiliai, Vilniaus raj.

UAB Polikopija įsipareigoja užtikrinti Jūsų asmens duomenų saugumą. Jei mes iš Jūsų prašysime kokių nors duomenų, mes užtikriname, kad juos naudosime tik Jūsų užsakymams vykdyti ir tik laikantis Asmens duomenų apsaugos direktyvos nuostatų.

Kaip mes renkame informaciją apie Jus?

Mes renkame informaciją apie jus tada, kai Jūs kreipiatės į mus, klausdami apie mūsų teikiamas paslaugas.

Kaip mes naudosime gautą informaciją apie Jus?

Mes renkame informaciją apie Jus, siekdami tvarkyti Jūsų užsakymą ir užtikrinti, kad Jūsų užsakymas būtų atliktas laiku ir tiksliai.

Mes imsimės visų reikiamų techninių ir organizacinių priemonių, kad apsaugoti Jūsų duomenis nuo neteisėto naudojimo tokių kaip atsitiktinis duomenų praradimas ar jų sunaikinimas. UAB Polikopija niekada nesidalins Jūsų duomenimis marketingo tikslais. Tvarkydami Jūsų užsakymą mes galime pateikti Jūsų duomenis finansų institucijoms ir valstybės įstaigoms, jei tai reikalaujama įstatyminės bazės. Jūsų asmens duomenys gali būti saugomi, naudojami ir kitais būdais tvarkomi Lietuvoje arba kitose šalyse, jei to reikalauja Jūsų užsakymo įgyvendinimas. Iš UAB Polikopija Jūsų duomenys gali būti perduoti tiekėjams Lietuvoje ir kitose šalyse griežtai tik Jūsų užsakymo apimtyje ir tik tie duomenys, kurie yra būtinai reikalingi tiekėjams, kad tinkamai suteiktų Jums reikalingas paslaugas. Vienintelė išlyga teikiant asmens duomenis gali būti įstatymų reikalavimai.

Teisinis asmens duomenų tvarkymo pagrindas.

Yra keletas priežasčių, dėl kurių nereikalingas Jūsų sutikimas: mes galime naudoti Jūsų asmens duomenis marketingo tikslais:

Įstatyminiai įpareigojimai: kai kuriais įstatymo numatytais atvejais mes privalome perduoti asmens duomenis valstybės istitucijoms.

Teisėtas interesas: mes naudojame asmens duomenis mūsų įmonės veiklai vykdyti, tačiau mūsų teisėtas interesas nėra viršesnis už Jūsų teisę į privatumą.

Jūsų sutikimas: kai kuriais asmens duomenų tvarkymo atvejais mes vadovaujamės Jūsų sutikimu. Jūs bet kuriuo momentu galite atsisakyti savo sutikimo informuodami mus el. paštu į adresą gamyba@polikopija.lt.

Jūsų informacijos pasiekiamumas.

Jūs turite teisę gauti visų mūsų tvarkomų Jūsų duomenų kopiją. Jei Jūs norite gauti visus arba dalį duomenų, kuriuos mes tvarkome, prašome rašyti mums el. paštu gamyba@polikopija.lt arba į mūsų įmonę UAB Polikopija, Baltosios Vokės g. 62, Juodšiliai, Vilniaus raj. Mes siekiame, kad informacija apie Jus būtų tiksli ir tik tos apimties, kuri būtina mūsų įmonės veiklai. Jūs bet kada galite su mumis susisiekti ir patikslinti informaciją, jei esate tikri, kad ši informacija yra klaidinga.

Slapukai.

Slapukai yra mažos bylos, kurios yra įrašomos į Jūsų kompiuterį, kai Jūs naršote mūsų interneto svetainę. Šios bylos padeda mums analizuoti mūsų svetainės lankomumą, o taip pat atpažinti Jus, kai Jūs pakartotinai lankotės mūsų svetainėje. Slapukuose kaupiama informacija padeda svetainei prisitaikyti prie Jūsų prioritetų, mėgiamų svetainės puslapių ir pan. Jūs galite pasirinkti priimti arba atsisakyti slapukų. Dauguma interneto naršyklių automatiškai priima slapukus, bet Jūs bet kada galite pakeisti interneto naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų Jūsų kompiuteryje arba ištrinti jau esančius slapukus.

Mūsų privatumo politikos pakeitimai.

Mes peržiūrime savo privatumo politiką keičiantis įstatyminei bazei ir kitiems reikalavimams. Pakeitimai bus pateikiami mūsų įmonės interneto svetainėse. Ši privatumo politika buvo paskutinį kartą atnaujinta 2019 m. sausio mėn. 2 d.

Kaip su mumis susisiekti?

Jei turite klausimų apie UAB Polikopija privatumo politiką arba apie informaciją apie Jus, kurią mes tvarkome, susisiekite su mumis  el. paštu gamyba@polikopija.lt , mūsų įmonės adresu UAB Polikopija, Baltosios Vokės g. 62, Juodšiliai, Vilniaus raj. arba telefonu 8 699 81923.