www.kraujodonorystė.lt
VIENO DONORO KRAUJAS GALI IŠGELBĖTI TRIS GYVYBES kraujodonorystė.lt

PILONAI


Reklaminiai bokšteliai (pilonai) tai šviečiantys informaciniai stovai, dažniausiai montuojami šalia verslo centrų, prekybos centrų,

degalinių, taip pat pramoniniuose rajonuose, kai reikia pateikti informaciją apie daugelį viename pastate ar teritorijoje įsikūrusių įmonių. Tačiau reklaminį piloną gali turėti ir viena įmonė, siekdama pabrėžti savo išskirtinumą. Taip pat reklaminiai pilonai montuojami netoli pastatų ar kitų objektų norint pateikti informaciją apie degalų kainas, valiutų kursus, suteikiamas paslaugas, pastate dirbančias įmones, prekinio ženklo reklamai.

Pilonai gali būti šviečiantys arba nešviečiantys. Jų gamybai naudojamos įvairios medžiagos, kurios parenkamos pagal projektuojamam pilonui keliamas užduotis. Pagrindinės pilono konstrukcijos gaminamos iš plieno arba aliuminio profilių. Pilonų priekyje gali būti naudojamas “Plexiglas” plastikas (šviečiančiam projektui), kompozicinės plokštės “Dibond”, “Neobond”, “Aluwel” (nešviečiančiam arba iš dalies šviečiančiam projektui), cinkuota skarda, dažyta milteliniu būdu arba klijuota lipnia plėvele (nešviečiančiam projektui).

Kadangi pilonas kaip ir iškaba, projektuojamas pagal skirtingus užsakovų pageidaujamus tūrinius sprendimus, dydžius, apšvietimo ir spalvinius sprendimus, kaina skaičiuojama individualiai kiekvienam projektui ir be abejonės reikalingas suderinimas su valstybinėmis institucijomis.