www.kraujodonorystė.lt
VIENO DONORO KRAUJAS GALI IŠGELBĖTI TRIS GYVYBES kraujodonorystė.lt

TŪRINĖS RAIDĖS


Tai viena informatyviausių išorinės reklamos priemonių, kuri sukuria solidų įmonės įvaizdį, akcentuoja paslaugą ir gali tapti puikiu atpažinimo ir išskirtinumo ženklu Jūsų įmonei.

Tūrinių raidžių gamyba – tai viena populiariausių technologijų reklaminių iškabų gamyboje. Tūrinės raidės naudojamos atskirai, kaip užrašai, taip pat ir komponuojant jas su kitais tūrines reklamos elementais lauko ir vidaus reklamoje.

Tūrinės raidės yra solidus, patikimos ir ilgaamžis išorinės reklamos sprendimas. Jos atsparios atmosferos poveikiui, temperatūros svyravimams ir puikia tarnauja, kaip lauke, taip ir patalpų viduje.

Mes galime pagaminti tūrines raides įvairiausių dydžių nuo keliolikos centimetrų iki kelių metrų aukščio. Priklausomai nuo kliento pageidavimo ir techninių galimybių tūrines raides gali būti tvirtinamos kiekviena atskirai prie fasado ar sienos, taip pat gali būti tvirtinamos ant karkaso ir tada karkasas tvirtinamas prie plokštumos, ir ant specialios kontrukcijos, pavyzdžiui ant stogo krašto.

Kadangi tūrines raides galima gaminti iš labai įvairių medžiagų, galima būtų klasifikuoti pagal gaminamas medžiagas:

– TŪRINĖS RAIDĖS IŠ PLASTIKO
– TŪRINĖS RAIDĖS IŠ METALO
– TŪRINĖS RAIDĖS IŠ MEDŽIO

Tūrinės raidės iš plastiko. Raidės frezuojamos ir klijuojamos iš plastiko, organinio stiklo ar kitų plastikų. Gaminių paviršiai yra dengiami įvairių spalvų reklaminėmis plėvelėmis arba dažoma specialiais dažais. Kai reikalinga ne viena iškaba iš tūrinių raidžių, naudojama vakuuminio formavimo technologija, kai pasidarius atskirų raidžių formas, galima išformuoti tūrines raides iš plastiko. Naudojant šią technologiją raidės yra vientisa be sujungimų, be klijavimo linijų. Kai tūrinių užrašų raidėms nereikalingas didelis storis, arba raidės yra pakankamai smulkios, frezuojame tūrines raides iš storesnių plastikų, taip iš karto gaunamas tūrinis užrašas.

Tūrinės raidė iš metalo. Jų gamybai naudojama juodas arba nerūdijantis plienas, bei spalvotieji metalai – aliuminis, žalvaris, varis ir pan. Raidžių kontūrai pjaunami aukšto slėgio vandens srove, lazeriu arba cnc frezavimo staklėmis. Po to jungiama su bortais virinant arba jungiama kniedėmis. Turinės raidės iš juodo plieno dažniausiai dažoma milteliniais dažas, tūrinės raidės iš nerūdijančio plieno dažniausiai niekuo nedengiamos, paliekant medžiagos faktūrą. Tūrinės raidės iš žalvario dažniausiai dengiamos apsauginėmis medžiagomis, kad sumažinti išorinius poveikius, kurie gali keisti medžiagos spalvą.

Tūrinės raidės iš medžio, MDF. Labai dažnai užrašai iš tūrinių raidžių gaminami freuojant iš medžio, MDF‘o, fanieros ir kitų medienos pakaitalų. Tai dažniausiai naudojama klasikinio ir senovinio interjeruose, kai tūrinės raidės iš medžio yra tinkamos tokio stiliaus interjerams. Frezuotos tūrines raides iš medienos galima dengti visomis medienai skirtomis medžiagomis.

Pagal integruotą apšvietimą turinių raidžių konstrukcijas būtų galima skirstyti:

– ŠVIEČIANČIOS TŪRINĖS RAIDĖS
– AUREOLINIS TURINIŲ RAIDŽIŲ APŠVIETIMAS
– IŠORINIS TŪRINIŲ RAIDŽIŲ APŠVIETIMAS
– NEŠVIEČIANČIOS TŪRINĖS RAIDĖS

Šviečiančios tūrinės raidės – tai viena iš dažniausiai naudojamų lauko ir vidaus reklamos priemonių. Šviečiančios iškabos pagamintos iš tūrinių raidžių gerai atkreipia dėmesį, gerai įskaitomos, labai išsiskiriančios tamsiu paros metu. Šviečiančių tūrinių raidžių viduje yra montuojami LED moduliai, kurie garantuoja tolygų šviesos pasiskirstymą, ilgaamžiškumą ir ganėtinai mažas elektros sąnaudas.

Aureolinis tūrinės raidės apšvietimas – tai apšvietimo būdas kuris naudojamas, kai tūrinės raidės medžiagos yra pagamintos iš šviesai nelaidžios medžiagos. Labai dažnai toks apšvietimas naudojamas tūrinėms raidėms gaminamoms iš metalo. Tai toks apšvietimo efektas, kada aplink raides šviečia aureolas, toks apšvietimo būdas vadinamas aureolinis. Tokiu būdu, turinės raidės iš metalo šviesiu paros metu išsiskiria medžiagos faktūrą, o tamsiu paros metu subtiliu tūrinių raidžių apšvietimu. Aureolinis apšvietimas gali būti pritaikomas ir tūinėms raidėms pagamintoms iš plastiko, bei kitų medžiagų.

Išorinis tūrinių raidžių apšvietimas – tai vienas paprasčiausių tūrinių raidžių apšvietimo būdas. Kai reklaminė iškaba apšviečiama krytiniais prožektoriais ar šviestuvais, nukreipant šviesos srautą į tūrines raides.

Nešviečiančios tūrinės raidės – iš esmės tokių raidžių konstrukcija yra tokia pati kaip ir šviečiančių tūrinių raidžių. Nešviečiančių tūrinių raidžių privalumas, kad jų gamybos terminas yra trumpesnis ir jos yra pigesnės, palyginti su šviečiančiomis. O kartais šie privalumai būna svarbiausi, todėl klientas visada gali pasirinkti.