www.kraujodonorystė.lt
VIENO DONORO KRAUJAS GALI IŠGELBĖTI TRIS GYVYBES kraujodonorystė.lt

PVC putų plokštės


Ypatingai smulkių porų putų PVC plokštės, pasižyminčios lygiu specialiu šilkiniu matiniu satin paviršiumi, puikiai tinkančiu spausdinimui, fotokaširavimui, dažymui. Tai tvirtos, lengvai apdorojamos plokštės (su apsaugine plėvele), tinkamos naudoti vidaus ir lauko darbams, nes yra atsparios nepalankioms oro sąlygoms. Puikiai formuojamos vakuuminiu būdu.


PANAUDOJIMAS

Plokščių storiai, baltos spalvos1 – 19 mm
Plokščių storiai, spalvoti3,5 mm
Tankis0,46 – 0,6 g/cm3
Eksploatacijos temperatūranuo 0°C iki +60°C
Standartinis lakštų matmuo, balta3050 x 2030 mm
Standartinis lakštų matmuo, spalvota3050 x 1530 mm

 

SIMOPOR UltraLight – yra vienas iš PVC putų plokščių asortimento gaminys. Tai ypatingai smulkių porų PVC putų plokštės, pasižyminčios šilkiniu matiniu paviršiumi, tvirtumu, lengvu apdirbimu ir atsparumu nepalankioms oro sąlygoms.

SIMOPOR Light – tai smulkių porų PVC putų plokštės, pasižyminčios šilkiniu matiniu paviršiumi, tvirtumu, lengvu apdirbimu ir atsparumu nepalankioms oro sąlygoms.

SIMOPOR Digital – tai taip pat smulkių porų PVC putų plokštės, pasižyminčios šilkiniu matiniu paviršiumi, tvirtumu, lengvu apdirbimu ir atsparumu nepalankioms oro sąlygoms.

SIMOCEL Color – tai spalvotos, smulkių porų PVC putų plokštės, pasižyminčios šilkiniu matiniu paviršiumi, tvirtumu, lengvu apdirbimu ir atsparumu nepalankioms oro sąlygoms.