www.kraujodonorystė.lt
VIENO DONORO KRAUJAS GALI IŠGELBĖTI TRIS GYVYBES kraujodonorystė.lt
<< Atgal

PAVYZDŽIŲ GAMYBA


Prieš pradedant tiražinę naujų detalių ar produktų gamybą, konstravimo bare gaminamas prototipas, modelis ar piltinis pavyzdys. Padarius pavyzdį analizuojamas bendras vaizdas, tikslumas, konstrukcijos stiprumas, gamybos sudėtingumas, atliekamos reikalingos korekcijos brėžiniuose, konstrukcijose.

Dažnai susiduriame su nedideliais ir vienetiniais gaminiais, ypač metalo gaminių, prekybinės įrangos, interjero be baldų srityje. Norintiems pasigaminti autorinius darbus arba įkūnyti savos kūrybos idėjas (pavyzdžiui pasigaminti savo nupieštas stalo kojas, ar krėslą), siūlome pasinaudoti mūsų gamybos linija ir turimais įrengimais.

Išdirbant prototipus, gamyba stabdoma ne po vieną kartą, įsitikinti, kad viskas vyksta pagal projektą, eskizą ar idėją. Pusgaminiai derinami su Klientu, pateikiami apžiūrai.

Dažnai pavyzdžių ar prototipų gamybos kaštai nėra maži, tačiau tai sumažina iki minimumo klaidų atsiradimą tolimesniame darbe. Taigi, jei turite idėją, laiko ir norite iš dalies pats įgyvendinti savo projektą, mūsų komanda visada padės Jums.