www.kraujodonorystė.lt
VIENO DONORO KRAUJAS GALI IŠGELBĖTI TRIS GYVYBES kraujodonorystė.lt

Metalų frezavimas


Frezavimo staklėmis greitai ir kokybiškai pagaminsime jums reikalingas detales, ruošinius ir formas. Kadangi specializuojamės vienetinių gaminių, pavyzdžių ir prototipų gamyboje, pasiūlysime kaip ekonomiškiausiai apdirbti išfrezuotas detales, kaip jas sujungti. Gaminant didesnes partijas visada siūlome klientams pasigaminti ir išbandyti pavyzdinius gaminius ir detales. Išpjautas detales supakuojame pagal kliento poreikį ir suorganizuojame pristatymą pagal kliento reikalavimus.

Jei neturit ar negalit pasidaryti detalės brėžinio, mes galim detalę suprojektuoti, patarti kaip pigiau detalę pasigaminti, kokius apdirbimo technologijas taikyti.

Frezavimo darbams atlikti Jūs galite pateikti savo brėžinį ar kreiptis į mūsų specialistus dėl brėžinio paruošimo. Reikalavimai pateikiamiems failams – DXF arba CDR formatais, objektai brėžiniuose turi būti paversti kreivėmis, neturi būti palikta atviri vektoriai, neturi būti perdangų. Mastelis 1:1. Išmatavimai – milimetrais. Visi objektai viename sluoksnyje.