www.kraujodonorystė.lt
VIENO DONORO KRAUJAS GALI IŠGELBĖTI TRIS GYVYBES kraujodonorystė.lt

UŽRAŠAI IŠ METALO


Pagal individualius dizainerių, projektuotojų, stilistų ar architektų reikalavimus, pateiktus techninius brėžinius ir eskizus, projektuojame įvairius užrašus iš įvairių metalų. Patarsime kaip ekonomiškiau pasigaminti, pritaikome juos esamoms erdvėms. Raidės ir užrašai iš metalo naudojami kaip informaciniai ženklai įvairiose erdvėse, bei parodose, taip pat ant paminklų, antkapių ir pan. Pjaunamos raidės gali būti nuo kelių centimetrų iki kelių metrų aukščio, viskas priklauso nuo techninės užduoties. Priklausomai nuo medžiagos, prie kurios tvirtinamos raidės, pagaminsime laikiklius.

Raidžių pjovimui atlikti Jūs galite pateikti savo brėžinį ar kreiptis į mūsų specialistus dėl brėžinio paruošimo. Reikalavimai pateikiamiems failams – DXF arba CDR formatais, objektai brėžiniuose turi būti paversti kreivėmis, neturi būti palikta atviri vektoriai, neturi būti perdangų. Mastelis 1:1. Išmatavimai – milimetrais. Visi objektai viename sluoksnyje.

Jei neturit ar negalit pasidaryti raidės ar užrašo brėžinio, mes galime suprojektuoti, patarti kaip pigiau detalę pasigaminti, kokias apdirbimo technologijas taikyti.