www.kraujodonorystė.lt
VIENO DONORO KRAUJAS GALI IŠGELBĖTI TRIS GYVYBES kraujodonorystė.lt

CIGAREČIŲ DISPENSERIAI


Tabako įranga parduotuvėse, tai dažniausiai sprendimai cigarečių pakelių produkcijos pardavimui, išdėstymui ir eksponavimui prekybos vietose.

Tai yra labai platus spektras gaminių, kurie apima: dispenseriai – stendai prie kasų, dispenseriai – stendai virš prekystalių (OVER HEAD UNIT), sieniniai stendai (BACK WALL UNIT), prekybos salių stendai, baro dispenseriai, produkcijos konteineriai ir daugelis kitų.

Prekybinė įranga prekybos centruose (kitaip vadinama dispenseriai, cigarečių pakelių kaupikliai, skirstytuvai, dalikliai, stendai ir pan.), tai apimtų spektrą mūsų gaminių kurie skirti statyti šalia pardavimo kasų prekybos centruose. Unikalaus dizaino ir ergonimišks įranga patraukia dėmesį savo forma ir architektūra. Stendai atlieka keletą svarbių funkcijų, kaip produkcijos atsargos, produkcijos eksponavimas, produkcijos išskirimas iš kitų naudojant ir apšvietimą, sukurtas vietas produkto išskyrimui iš kitų. Dispenseriai gali būti kaip savitarnos, taip ir nesavitarnos. Įrangą galima instaliuoti nuo žemės, taip instaliuoti nuo lūbų. Visa įranga turi užraktus, ir apsaugotos nuo vagysčių. Dideli reklaminiai plotai suteikia erdvės vieno ar kito produkto išskyrimui, didinti produkcijos žinomumą.

Pristatome, montuojame, instaliuojame, šaliname, remontuojame, išmontuojame cigarečių prekybinę ir ekspozicinę įrangą prekybos centruose, parduotuvėse, degalinėse, kioskuose Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje. Išdėstome prekybos vietose marketinginę medžiagą, pardavimų skatinimo ir akcijines priemones.