www.kraujodonorystė.lt
VIENO DONORO KRAUJAS GALI IŠGELBĖTI TRIS GYVYBES kraujodonorystė.lt

Plastikų frezavimas


Plastiko frezavimas dėl ypač paprasto gaminių apdirbimo ir formavimo, plačiai naudojama beveik visose srityse. Išfrezuotas detales lengva jungti, lenkti, gręžti, suteikti reikiamą formą. Dirbame tiek su didelio, tiek su mažo tiražo užsakymais, taip pat frezuojame prototipus, vienetinius gaminius, modelius, bei pavyzdžius. Dažnai ant plastiko paviršiaus spausdinama skaitmeninė spauda, po to frezuojama ir formuojama, taip gaunama išskirtinio dizaino reklaminiai gaminiai ir atributika.


PLASTIKAI

PANAUDOJIMAS

Jei neturit ar negalit pasidaryti detalės brėžinio, mes galim detalę suprojektuoti, patarti kaip pigiau detalę pasigaminti, kokius apdirbimo technologijas taikyti.

Frezavimo darbams atlikti Jūs galite pateikti savo brėžinį ar kreiptis į mūsų specialistus dėl brėžinio paruošimo. Reikalavimai pateikiamiems failams – DXF arba CDR formatais, objektai brėžiniuose turi būti paversti kreivėmis, neturi būti palikta atviri vektoriai, neturi būti perdangų. Mastelis 1:1. Išmatavimai – milimetrais. Visi objektai viename sluoksnyje.