www.kraujodonorystė.lt
VIENO DONORO KRAUJAS GALI IŠGELBĖTI TRIS GYVYBES kraujodonorystė.lt

PAVIRŠIŲ PADENGIMAS


Мetalo konstrukcijų paviršiaus padengimas ar galvanizavimas žymiai prailgina metalinių detalių ir konstrukcijų tarnavimo laiką. Apsaugo padengtus gaminius nuo lauko sąlygų ir agresyvių aplinkų. Atliekame pagamintų detalių ir konstrukcijų padengimą mūsų partnerių padengimų centruose Lietuvoje ir Lenkijoje.


DENGIAMOS MEDŽIAGOS

 


PRIVALUMAI

  • aukštas pjovimo efektyvumas
  • didelis darbo našumas
  • minimalus terminis poveikis
  • nereikia papildomo rankinio apdirbimo
  • nepriekaištingas tikslumas
  • galimi vienetiniai gaminiai ir dideli tiražai

Chromavimas – tai yra galvaninis procesas, kuriuo dažniausiai užbaigiamas metalinių ar plastikinių detalių elektrocheminis padengimas. 0,2 – 0,5 mikrono chromo storio danga identiškai atkartoja detalės reljefą, t.y. blizgančios nikelio dangos struktūrą, suteikdama gaminiui išskirtinį melsvos spalvos atspalvį, nepaprastą kietumą, atsparumą pirštų paliekamoms dėmėms.

Didžiausias chromavimo privalumas – ilgaamžiškumas ir atsparumas atmosferos veiksniams. Tačiau kaip ir kiekvienas procesas turi ir minusų, chromuotų paviršių negalima valyti cheminėmis priemonėmis, turinčiomis savo sudėtyje rūgščių ar šarmų, nes jie ėsdina ir tamsina chromo paviršių, kurio nuvalyti neįmanoma.

Nikeliavimas – tai elektrocheminis nikelio dangos nusodinimo procesas ant plieno, vario ir jo lydinių. Dar vieną pritaikymą nikeliavimas rado plastmasių metalizavime kas leido ant plastikopirminį elektrai laidų sluoksnį.

Galima išskirti matinį ir blizgų nikeliavimą, kuris iš esmės priklauso nuo dangos sluoksnio storio.