www.kraujodonorystė.lt
VIENO DONORO KRAUJAS GALI IŠGELBĖTI TRIS GYVYBES kraujodonorystė.lt

ALIUMINIO VIRINIMAS


Aliuminis yra kitoks metalas nei visi kiti. Jis daug lengvesnis už plieną, lengvai pjaunamas, frezuojamas, lenkiamas ir apdirbamas įvairiais būdais, jo tankis mažesnis nei plieno, jis geras elektros ir šilumos laidininkas, atsparus korozijai, žema jo lydymosi temperatūra. Būtent dėl šių savybių daugelyje pramonės šakų naudojama aliuminis, o jo sujungimui reikalingas suvirinimas. Įsigyta įranga aliuminio suvirinimui TIG būdu su AC/DC suvirinimo aparatu, šiai dienai yra tobuliausias ir kokybiškiausias aliuminio suvirinimo būdas.


TIG suvirinimo CHARAKTERISTIKOS IR PRIVALUMAI

  • geras suvirinimo zonos matomumas, nėra dūmų ir šlako;
  • aukšta suvirinimo kokybė, švari siūlė, gera siūlės išvaizda;
  • galima suvirinti visus suvirinamus aliuminio lydinius;
  • galima suvirinti be pridėtinio metalo.

PANAUDOJIMAS

  • Reklamos gamyboje – tūrinės raidės, reklaminiai stovai, reklaminės konstrukcijos
  • Baldų pramonėje – baldų rėmų formavimas, metaliniai baldai
  • Statybų pramonėje – aliumininės talpos, cisternos
  • Maisto pramonėje – talpos, vamzdynas
  • Automobilių pramonėje – kėbulo detalių gamyba, apsaugų gamyba variklio detalės
  • Pavyzdžių gamyba – prototipai, unikalios detalės, modeliai

Aliuminio suvirinimas yra vienas iš pagrindinių technologinių procesų naudojamų pramonėje aliuminio detalių ir įvairių aliuminio konstrukcijų gamybai. Aliuminio detalės pagamintos kitais metalo apdirbimo būdais (pjovimo, kirtimo, valcavimo, lenkimo, liejimo ir kt.) virinamos tarpusavyje, dėl ko išgaunama sudėtingos detalių formos ir konstrukcijos. Sujungtos konstrukcijos gali sverti ir vos keletą gramų, ir – kelis šimtus kilogramų. Virinami ne tik metalai, virinamas stiklas, keramikos dirbinių detalės, plastmasės ir kt.

suvirinimo stalas

Gamyboje naudojami profesionalūs suvirinimo stalai (gamintojas – FORSTER WELDING SYSTEMS). Be privalumų, susijusių su saugumu ir ergonomiškumu, suvirinimo stalai ir 3D (trimatės) suvirinimo laikilių sistemos leidžia nepaprastai padidinti darbo našumą, leidžia optimizuoti procesus, lydinčius daugelį suvirinimo ir montavimo darbų, bei padidinti jų efektyvumą.

Suvirinamų detalių ir komponentų tvirtinimo elementai, užtikrina galimybę tiksliai pritvirtinti detales prieš pradedant darbą. Suvirinimo operacijas vėliau galima vykdyti pagal numatytą jų atlikimo tvarką, nesirūpinant dėl to, kad atskirų detalių padėtis galėjo pasikeisti. Tai leidžia sutaupyti laiko.