www.kraujodonorystė.lt
VIENO DONORO KRAUJAS GALI IŠGELBĖTI TRIS GYVYBES kraujodonorystė.lt

TRANSPORTAS


Automobilis - tai viena iš priemonių reprezentuojanti verslą, ar teikiamas paslaugas bet kur ir bet kada. Galime apipavidalinti lengvąjį automobilį, motociklą, puspriekabę,

komercinį ar sunkųjį transportą. Sukursime dizainą, paruošime maketus, parinksime medžiagas. Automobilių apipavidalinimui naudojamos aukštos kokybės plėvelės, užtikrinančios reklamos ilgaamžiškumą, derindami tarpusavyję medžiagas galime apklijuojuoti transporto priemonę skaitmeninės spaudos lipdukais, šviesą atspindinčią plėvele.

Naudojant tas pačias technologijas apipavidalinami ir specialios paskirties transporto priemonės – greitoji pagalba, policija, gelbėtojai, gaisrinės automobiliai, lenktyniniai automobiliai ir kitos paskirties transportas.  Apipavidalinant transporto priemones kartais reikalingas tik užrašas, pavadinimas ar logotipas, o kartais dengiamas visas automobilio paviršius, keičiama automobilio spalva. Trumpalaikei reklamai naudojami magnetinės juostos, kurios užklijuojamos ant automobilio metalinio paviršiaus.

Atliekame nestandartinius reklaminius projektus, kai automobilį reikia paversti važinėjančia dekoracija.

Ypatingo dėmesio reikalauja senos grafikos pašalinimas nuo automobilio. Veikiamas saulės spindulių senas lipdukas labai stipriai prisiklijuoja, ir planuojant grafikos keitimą reikia visada įvertinti senojo pašalinimą.

Jei neturite idėjų mes mielai Jums padėsime, patarsime, kaip geriau ir efektyviau tai padaryti.