www.kraujodonorystė.lt
VIENO DONORO KRAUJAS GALI IŠGELBĖTI TRIS GYVYBES kraujodonorystė.lt

Marketinginiai gaminiai


Šiuolaikinėje dinamiškoje rinkoje įmonės turi įdėmiai sekti konkurentus ir operatyviai reaguoti į jų veiksmus, siekiant išlaikyti savo dalį rinkoje.

Norint ne tik neužleisti pozicijų, bet ir plėsti esamą rinkos dalį įmonė turi rūpintis savo asortimento atnaujinimu, koregavimu, pateikiant vartotojams vis naujų gaminių. Naujų prekių kūrimas – neatsiejama įmonės sėkmingo gyvavimo ir augimo dalis, todėl pagrindinis įmonės marketingo specialistų uždavinys – kurti ir įgyvendinti naujas idėjas, o mūsų tikslas jas realizuoti ir pagaminti. Bendradarbiaujame su reklamos agentūromis, didžiausiais Pabaltijo, Europos ir Pasaulio gamintojais, bei Jų atstovybėmis įvairiose šalyse, tiek vakaruose, tiek rytuose.

Šiuolaikinėje dinamiškoje rinkoje įmonės turi įdėmiai sekti konkurentus ir operatyviai reaguoti į jų veiksmus, siekiant išlaikyti savo dalį rinkoje. Norint ne tik neužleisti pozicijų, bet ir plėsti esamą rinkos dalį įmonė turi rūpintis savo asortimento atnaujinimu, koregavimu, pateikiant vartotojams vis naujų gaminių. Naujų prekių kūrimas – neatsiejama įmonės sėkmingo gyvavimo ir augimo dalis, todėl pagrindinis įmonės marketingo specialistų uždavinys – kurti ir įgyvendinti naujas idėjas, o mūsų tikslas jas pagaminti. Bendradarbiaujame su tarptaurinėmis ir vietinėmis reklamos agentūromis, didžiausiais Pabaltijo, Europos ir Pasaulio gamintojais, bei Jų atstovybėmis įvairiose šalyse, tiek vakaruose, tiek rytuose.

Gaminame ir vienetinius pavyzdžius ir prototipus, ir didelio tiražo užsakymus.